روشن/خاموش صدا گزینه شکلک تاریخچه سوالات متداول Kide Chat

Powered by Shabdiz

11:18-- بصراوی: سلام و وقت به خير به کاربران و اعضای محترم سايت. روزهای آخر ماه مبارک رمضان را قدر بدانيم. پيشاپيش عيد سعيد فطر را به شما تبريک گفته، آرزوی دريافت بهترين پاداش را برای همگان دارم. التماس دعا
20:34-- بصراوی: سلام و وقت به خير به اعضا و کاربران محترم سايت. با عرض تسليت به مناسبت سالگرد رحلت جانسوز حضرت امام خمينی ره ، جانشينی بر حقّ امام خامنه ای حفظه الله را گرامی می داريم. انشاءالله امّت خوب خمينی کبير با تقدير از رهبری های داهينه مقام معظّم رهبری پشتيبان ولايت فقيه باقی بماند تا راه امام و رهبری برای شکوفايی استعدادهای انسانی و بهره وری از ظرفيت های غنی کشور اسلامی تداوم يابد.
22:53-- بصراوی: سلام و وقت به خیر به اعضا و کابران محترم سایت. دهه کرامت بر همگان مبارک باشد. تولد حضرت فاطمه معصومه علیها السلام بر شما مبارک باشد. پیشاپیش ولادت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام بر شما مبارک باشد. التماس دعا
3:57-- مهمان_1064: با سالم تجزیه و ترکیب خطبه 230 رو دارید
19:19-- بصراوی: سلام. مهمان 1064، برای تهیه خطبه 230 با شماره همراه : 09126650828 تماس بگیرید.
3:20-- مهمان_2993: <a href="http://wellbutrinbupropion.com/">wellbutrin sr</a> <a href="http://ciprofloxacin24.com/">buy ciprofloxacin</a> <a href="http://furosemidelasix.com/">buy furosemide</a> <a href="http://buspar.us.com/">buspar 45mg</a> <a href="http://isotretinoinacutane.com/">accutane 2.5 mg</a> <a href="http://kamagratb.com/">cheap kamagra 100mg tablets</a> <a href="http://sildenafil36.com/">sildenafil 100 mg tablet</a> <a href="http://atorvastatin.us.com/">buy atorvastatin</a> <a href="http://erythromycinz.com/">buy erythromycin</a> <a href="http://levitra36.com/">buy generic levitra</a> <a href="http://avanatop.com/">buy avana online</a> <a href="http://doxycycline36.com/">doxycycline pills price in south africa</a> <a href="http://amitriptyline365.com/">amitriptyline 5 cream</a> <a href="http://silagra24.com/">buy silagra</a> <a href="http://priligytab.com/">priligy buy</a> <a href="http://clonidinenorx.com/">cost of clonidine 0.2mg</a> <a href="http://baclofen24.com/">baclofen tablets uk</a> <a href="http://valtrex.us.org/">valtrex pills</a> <a href="http://dapoxetinetabs.com/">buy dapoxetine</a> <a href="http://vermox.us.org/">online pharmacy vermox</a>

نام:
پیام:


:) :( ;) :P :D :| :O :S O.O 8) :_( :-* (!) (?)

جدیدترین اخبار


 • چاپ کتاب راه روشن، انسان شناسی و خودسازی

  کتاب « راه روشن، انسان شناسی و خودسازی »  نوشته فرشته (زهرا) بصراوی توسّط انتشارات نامه مکتب الزّهراء سلام الله عليها به چاپ رسيد. اين کتاب تفسيری از سوره حمد و چهل آيه اوّل سوره بقره است که به شيوه تدبّر در قرآن کريم تهيّه شده است. در اين کتاب به ويژه در دو فصل ششم و هفتم بسيار از نظرات ملاصدرای شيرازی ره ، امام خمينی ره و علامه طباطبايی ره استفاده شده است. 

   

  چاپ کتاب مقدّمه ای بر فرهنگ اسلامی

  کتاب مقدّمه ای بر فرهنگ اسلامی در دو جلد توسّط انتشارات نامه مکتب الزّهراء سلام الله عليها به چاپ  رسيد. مدير سايت محقّق و مؤلّف اين کتاب است. جلد اوّل اين کتاب مشتمل بر کلّيّات فرهنگ شناسی، مبانی فرهنگ اسلامی، عناصر و مؤلّفه های فرهنگ اسلامی ناشی از دانشها و عقايد و باورهای اسلامی است. عناصر و مؤلّفه های فرهنگ اسلامی ناشی از قوانين حقوقی و اخلاقی اسلام در جلد دوّم اين کتاب ارائه شده است. شاخصهای توسعه فرهنگ اسلامی يکبار در ذيل هر يک از مؤلّفه های مربوطه آمده است و يکبار به طور کامل در انتهای جلد دوّم ارائه شده است. شاخصهای توسعه فرهنگ اسلامی ارائه شده در اين کتاب با بهره گيری از منابع اسلامی تهيّه و پيشنهاد شده است. مهمترين نکته قابل توجّه در اين کتاب تبيين رابطه دين و فرهنگ است. از آنجا که فرهنگ شناسان دين را يکی از عناصر فرهنگ به شمار می آورند. جايگاه دين الهی و رابطه آن با فرهنگ همواره ناشناخته مانده هرگز توضيح داده نشده بود. در اين کتاب با استناد به آيات قرآن کريم دين به دو معنا تعريف می شود. يکی دين الهی که مجموعه ای از معارف و دستورالعمهای نازل شده از جانب خداوند است و ديگری دين بشری که مجموعه عقايد و باورها و الگوها و روشها و آيين و رسوم مذهبی است که از طرف پيراوان هر يک از اديان الهی يا اديان بشری ارائه می شود. دين با معنای اوّل يعنی دين الهی ريشه فرهنگ است که از طرف فرهنگ شناسان مغفول واقع شده است و دين بشری با توجّه به تعاريف فرهنگ شناسان از فرهنگ عين يا بخشی از فرهنگ هر يک از جوامع بشری است.

   

  چاپ کتاب جامعه شناسی دفاع مقدّس و فرهنگ ايثارگری

  کتاب جامعه شناسی دفاع مقدّس و فرهنگ ايثارگری نوشته دکتر سيّد مهدی آقاپور توسّط انتشارات نامه مکتب الزّهراء سلام الله عليها به چاپ رسيد.

    

   تلفن ثابت مؤسّسه : 02633412673 - دورنگار 02633412673 تلفن همراه: 09126650828 آدرس: بلوار امام خمينی (ره) (بلوار ارم) خيابان 309، پلاک 92، واحد 9

   

   
 • «چاپ کتاب نقد و بررسی « شبهه تأثيرپذيری قرآن کريم از فرهنگ زمانه

  کتاب « نقد و بررسی شبهه تأثيرپذيری قرآن کريم از فرهنگ زمانه »  نوشته نرجس خاتون انصاری توسّط انتشارات نامه مکتب الزّهراء سلام الله عليها به چاپ رسيد. در اين کتاب با ادله کافی عدم تأثيرپذيری قرآن کريم اثبات می گردد. همچنين شبهه های پيرامون اين موضوع مطرح و پاسخگويی می شود.

   

   

   
 • چاپ کتاب « بيان و شرح نهج البلاغه » 1

  کتاب « بيان و شرح نهج البلاغه »  نوشته فرشته (زهرا) بصراوی توسّط انتشارات نامه مکتب الزّهراء سلام الله عليها به چاپ رسيد. اين کتاب در سه بخش «بيان و شرح» ، «جدول اعراب الفاظ» و «معنی فارسی الفاظ» ارائه می شود. جلد اوّل به پانزده خطبه اوّل  اختصاص دارد.

   
گفتگوی آنلاین
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free

طراحی سایت: شرکت شبدیز